آنتی ویروس تحت شبکه

آنتی ویروس تحت شبکه

آنتی ویروس تحت شبکه

آنتی ویروس تحت شبکه یا سازمانی را میتوان بنا بر نوع کنسول مدیریتی آنها به دو دسته تقسیم کرد. در نوع اول کنسول مدیریتی برروی سرورهای داخل آن شبکه نصب میشود که به آنها On-Site نیز گفته میشود. نوع دوم دارای کنسول مدیریتی ابری هستند که برای مدیریت شبکه باید به کنسول تحت وب آن که برروی سایت اصلی کمپانی تولید کننده است وارد شوید. به این نوع کنسول ها نیز Cloud-Base گفته میشود. آنتی ویرس های تحت شبکه ایست نود32، بیت دیفندر، کسپرسکی و اف سکیور محصولاتی هستند که می توانید برای خرید آنها با ما در ارتباط باشید.

لازم به توضیح است که سافت چین به طور مسقیم استعلامات را بررسی نمی کند و آنها را برای نمایندگان رسمی برندها برای پیگیری ارسال می کند.

 

جهت درخواست استعلام قیمت آنتی ویروس سازمانی لطفا کلیک کنید
استعلام ها از طریق شرکت سایسک پردازش می شود.

 

آنتی ویروس های تحت شبکه اغلب بر مبنای قدرت شناسایی بدافزارها و میزان تاثیر گذاری آنها برروی شبکه و سیستم ها مقایسه میشوند. آزمایشگاه هایی که چنین مقایسه هایی را انجام میدهند عبارتند از AV-Test, AV-Comparatives, Virus Bulletin . البته اغلب اختلافاتی بین نتایج این آزمایشگاه ها دیده میشود. این اختلاف ها مربوط به تفاوت استاندارهای اندازه گیری این آزمایشگاه های مستقل میباشد.

 

مطرح ترین آنتی ویروس های تحت شبکه : اف سکیور، کسپرسکی، سیمانتک، بیت دیفندر و مک کافی میباشند. این آنتی ویروس ها بیشترین جوایز سالیانه را تا امروز به خود اختصاص داده اند. البته آنتی ویروس تحت شبکه نود 32 نیز طرفداران زیادی در ایران دارد.

شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در باره نسخه های مختلف آنتی ویروس های تحت شبکه در صفحات زیر مشاهده نمایید.

 

آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور  آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور

آنتی ویروس تحت شبکه ایست نود32 آنتی ویروس تحت شبکه ایست نود32

آنتی ویروس تحت شبکه کاسپرسکی  آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی

 آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر

 

برای بررسی آخرین نتایج آزمایشگاه ها لینک های زیر را ببینید و آنتی ویروس های مورد نظر خود را مقایسه نمایید :

 

 آخرین نتایج Av-Test

  آخرین نتایج Av-Comparatives

  آخرین نتایج Virus Bulletin

 

آنتی ویروس تحت شبکه، نود32، اف سکیور، بیت دیفندر، کسپرسکی

قالب ووکامرس